Дитячо-юнацький центр спортивних єдиноборств «Муромець-1999»

 

Вас вітає на своєму офіційному порталі колектив київського дитячо-юнацького центру спортивних єдиноборств «Муромець-1999»! Ми щиро раді усім, хто прагне розвивати в собі і своїх дітях вольові якості, фізичну силу, вміння долати будь-які труднощі і знаходити вихід з найскладніших ситуацій. Наші двері завжди відкриті для тих, хто цінує і виховує в собі взаємовиручку, самостійність і дисциплінованість.

Ми готові прийняти кожного, хто вже розвиває в собі всі перераховані властивості та для кого девіз «Боротися та перемагати!» вже став життєвим кредо. Ми допоможемо й тим, хто ще тільки планує загартувати свій характер і виховати тверду, впевнену в собі особистість. Тому, ще одне гасло нашого центру – «Героями не народжуються!»

 

Наші завдання і цілі

 

Основне завдання ДЮЦСЄ «Муромець-1999» полягає в розвитку і популяризації Кіокушин карате (фул-контакт карате) серед молоді та підлітків. Перед тренерським колективом поставлені наступні цілі:

 

  • виховання цільної гармонійно розвиненої особистості;
  • вироблення вміння приймати рішення і нести за них відповідальність;
  • підготовка до вступу у доросле життя;
  • орієнтування на здоровий спосіб життя та надання необхідних для цього знань.

 

Засобом для досягнення цих цілей служить Шлях Карате.

 

Спортсмени і тренери центру

 

У нашому центрі одночасно працюють 7 груп, в яких займаються понад 200 спортсменів. У кожну з них набір проводиться за віковим принципом і рівнем підготовки учнів. Так, в наймолодшу групу ми приймаємо дітей дошкільного віку (4-5 років). Тут малюки розвивають в собі первинні навички гнучкості і координації рухів. З ними проводять теоретичні заняття з основ карате. При цьому всі уроки і тренування проводяться в ігровій формі, що з раннього віку спонукає інтерес до відвідування занять і прагнення до вдосконалення.

Існують групи для молодших школярів, підлітків і старших спортсменів (юніори та молодь). Також ми окремо займаємося з новачками і тими, хто вже має досвід тренувань та змагань. Досвідчені спортсмени володіють кольоровими поясами з карате різного рівня.

Що стосується тренерського складу, то тут ми дотримуємося принципу «Тренуйся з кращими!» Всі фахівці — титуловані спортсмени з великим досвідом. Особливо це стосується нашого засновника і головного тренера — сенсея Геркена Андрія Олеговича. Він є володарем третього дану і займає пост віце-президента Української Федерації Кіокушин Будо Карате Кенбукай.

Важливо додати, що всі наші інструктори — випускники центру, якому, до речі, в 2019 році виповнилося 20 років. Таким чином, колектив «Муромець-1999» — це згуртована і дружна сім’я, всіх членів якої об’єднують спільні цілі, ідеї та інтереси. Потрапивши сюди з ранніх років, ваші діти знайдуть тут вірних друзів і досвідчених наставників, з якими зможуть провести все подальше життя. Саме така ідея втілена в концепції розвитку клубу.

 

Досягнення центру, заходи та дозвілля

 

За два десятиріччя колектив Дитячо-юнацького центру спортивних єдиноборств «Муромець-1999» досяг чималих результатів. Спортсмени беруть участь в різних змаганнях від міського до міжнародного рівня. Щорічно наші представники стають переможцями і призерами чемпіонатів і кубків України, Європи та Світу.

Діяльність центру «Муромець-1999» не обмежується тренуваннями і проведенням змагань та тренувальних зборів. Ми щороку організовуємо літні спортивно-оздоровчі табори на Чорному морі і в Карпатах. Тут діти не лише продовжують тренувальний процес, а також відпочивають і набираються сил перед наступним спортивним сезоном.